top of page

LIEČEBNÉ DOMY

Smaragd

Kúpeľné mesto Dudince patrí medzi najmenšie kúpeľné mestá na Slovensku. Napriek tomu privíta viac ako 65 000 návštevníkov ročne. Za účelom rekreácie a odpočinku je v kúpeľnom meste k dispozícii viacero ubytovacích zariadení. Rehabilitáciu s blahodárnymi účinkami minerálnej vody zažijete v kúpeľných domoch LD Smaragd, LD Rubín, KH Minerál a  Kúpele Diamant Dudince.

ubytovanie_smaragd.jpg

Rubín

Minerál

Diamant

ubytovanie_rubin.jpg
ubytovanie_mineral.jpg
ubytovanie_diamant.jpg

Jantár

HOTELY

ubytovanie_jantar.jpg

Komplexná ponuka služieb našich hotelov si získa aj toho najnáročnejšieho návštevníka. Rodinná atmosféra a tiché prostredie spolu s bohatou ponukou služieb hotelov sú ideálnym dovolenkovým prostredím počas celého roka pre rodiny s deťmi, mladé páry, seniorov ale zároveň ideálnym miestom pre zorganizovanie podnikových meatingov.

Flóra

Prameň

Hviezda

ubytovanie_flora.jpg
ubytovanie_pramen.jpg
ubytovanie_hviezda.jpg

PENZIÓNY

Gabika

Domáca priateľská atmosféra penziónov je ako stvorená na relaxáciu v kruhu rodiny, individuálne spoznávanie kúpeľného mesta Dudince a krátkodobé načerpanie síl. Špecifická ponuka a rôznorodosť poskytovaných služieb penziónov, ich domáca a útulná atmosféra, sú obľubenou alternatívou ubytovania pre rôzne skupiny návštevníkov, ktorí sa rozhodnú zavítať do kúpeľného mesta Dudince.

ubytovanie_gabika.jpg

Fortuna

Eva

Relax

ubytovanie_fortuna.jpg
ubytovanie_eva.jpg
ubytovanie_relax.jpg
bottom of page