top of page

KÚPELE DUDINCE

Liečebný dom Rubín a Liečebný dom Smaragd sú viac než len klasické hotely. Ponúkajú komfortné izby, kvalitnú liečebnú starostlivosť a príjemné trávenie voľných chvíľ. Najkomfortnejší kúpeľný hotel Minerál tiež ponúka možnosť oddychu v kompletne vynovených priestoroch.

V Kúpeľoch Dudince, a.s. nájdete pod jednou strechou:

SLUŽBY PRE ZDRAVIE
Kvalifikovaný zdravotnícky personál, skúsených lekárov a 24-hodinovú lekárska pohotovosť. V priestore balneoterapie poskytujeme denne 1 700 procedúr. V ponuke nájdete viac ako 70 druhov procedúr – liečebných i relaxačných. Hlavnou liečebnou procedúrou je vaňový alebo bazénový kúpeľ v unikátnej dudinskej minerálnej vode.

Liečebné indikácie: ochorenia pohybového aparátu, srdcovo-cievne ochorenia, nervové ochorenia a choroby z povolania.

SLUŽBY PRE KOMFORT
Hotelové služby, reštaurácia, bar, kaviareň, kozmetika, kaderníctvo, PC kútik, Wi-Fi pripojenie, darčekové predajne.

SLUŽBY PRE RELAX
Vitálny svet Wellnea (saunový svet s vírivým bazénom), vonkajší bazén Rubín, Sport centrum, Thai Relax center, Sport centrum (bowling, squash, plážový vokejbal, tenis, stolný tenis), Kúpalisko Dudinka (minerálny bazén, atrakciový, rekreačný, detský bazén, plážové ihrisko, občerstvenie), Slender štúdio v KH Minerál.

UBYTOVANIE A STRAVA

LIEČEBNÝ DOM RUBÍN
Jeho prednosťou sú hlavne všetky služby pod jednou strechou. Či idete na procedúry, do bazéna, cvičiť do rekondično-rehabilitačného centra, ku kaderníčke alebo večer len tak tancovať – všetko, vrátane jedálne a reštaurácie máte po ruke. Rubín odporúčame aj hosťom so zhoršenou pohyblivosťou, ktorým by dochádzanie na procedúry mohlo robiť problém.

Celková kapacita 342 lôžok, k dispozícii jednolôžkové, dvojlôžkové izby a apartmány. Vybavenie izieb: WC, sprcha (v niektorých apartmánoch vaňa), káblová TV, chladnička, telefón, balkón (okrem malých apartmánov), kľúčový systém, Wi-Fi.
Hotel je zrekonštruovaný.

LIEČEBNÝ DOM SMARAGD
Dávate prednosť tichšiemu ubytovaniu s väčšími izbami? Smaragd bude pre vás tá pravá voľba. S Rubínom tvorí jeden komplex, takže na procedúry do kúpeľnej balneoterapie prejdete pohodlne suchou nohou presklenou spojovacou chodbou. Navyše, po rekonštrukciách v rokoch 2015 a 2017 víta Smaragd svojich hostí v modernejšom šate. Kávičku a zákusok si doprajte v novej kaviarni SMARAGD ´78.

Celková kapacita 257 lôžok, k dispozícii jedno-, dvojlôžkové izby, apartmány. Vybavenie izieb: WC, sprcha alebo vaňa, káblová TV, chladnička, telefón, balkón.
Hotel je zrekonštruovaný.

KÚPEĽNÝ HOTEL MINERÁL
Moderný hotel s klimatizovanými izbami v centre kúpeľného mesta Dudince. Vychutnáte si hotelové wellness. Samozrejmosťou je župan zdarma, klimatizácia a poteší aj slender štúdio so strojmi, ktoré pomáhajú cvičiť. Kúpele Dudince poskytujú niektoré liečebné procedúry priamo v hoteli. Minerál je pre vás dobrou voľbou, ak uprednostňujete komfort v hotelových službách.

Celková kapacita 137 lôžok, k dispozícii jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, apartmány. Vybavenie izieb: WC, sprcha alebo vaňa, káblová TV, chladnička, kartový systém, telefón, balkón.
Hotel je kompletne zrekonštruovaný.

JEDÁLNE: Všetky zariadenia disponujú vlastnými jedálňami.

RAŇAJKY: Bufetové.

OBEDY A VEČERE: Klienti si vyberajú vopred z 5 jedál.

REŠTAURÁCIA RUBÍN: a la carte reštaurácia pre verejnosť (polievky, predjedlá, hlavné jedlá, denné menu, šaláty, múčniky, studené a teplé alko a nealko nápoje).

OSTATNÉ GASTRONOMICKÉ PREVÁDZKY: Spoločenská sála s kaviarňou Smaragd ´78, Lobby bar Rubín, Reštaurácia Rubín, Lobby bar Minerál, Koliba pod gaštanom (v lete pri vonkajšom bazéne), Lobby Bar Rubín, Espresso Krištáľ.

NÁZOV ORGANIZÁCIE
Kúpele Dudince, a.s.

ADRESA
Kúpeľná 106, 962 71 Dudince

TELEFÓN
+ 421 45 550 44 44

FAX
+ 421 45 550 48 77

WEB
www.kupeledudince.sk

EMAIL
rezervacie@kupeledudince.sk

SLUŽBY A VOĽNÝ ČAS

Sport centrum (bowling, squash, tenis, stolný tenis), Vitálny svet Wellnea (sauny, tepidárium, relaxačná DUO vaňa, solárium, masáže, vírivý bazén…), Thai Relax center, biliard, aerobic, fitness, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra, detský kútik, knižnica, tanečné zábavy v spoločenskej sále Smaragd ´78, hudba na počúvanie.

bottom of page