top of page

ADRESA
Dudince 8, 962 71 Dudince

TELEFÓN
+421 45 5244 100

WEB
www.dudincepramen.sk

EMAIL
info.pramen@gmail.com

HOTEL PRAMEŇ

Hotel Prameň sa nachádza v centre kúpeľného mesta na brehu rieky Štiavnica. Je vhodný pre stredne náročnú klientelu. V hoteli sa organizujú predovšetkým liečebno – rehabilitačné pobyty zamerané na liečbu pohybových ochorení. Možné sú však aj oddychové relaxačné pobyty, v cene ktorých je zahrnutý celodenný vstup do krytého bazéna a vírivky. Hostia si môžu dobre oddýchnuť aj v nádhernej a starostlivo udržiavanej hotelovej záhrade plnej kvetov a okrasných kríkov. Radi sa sem vracajú aj kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, peknému a čistému prostrediu, výbornej domácej kuchyni a kvalitným službám.

UBYTOVANIE A STRAVA

Hotel má 46 izieb, prevažne dvojlôžkových, ale k dispozícii sú aj apartmány a jednolôžkové izby. Pre náročnejších klientov ponúkame nové nadštandardné izby. K vybaveniu všetkých izieb patrí TV-prijímač, rádio, telefón s priamou voľbou, sprcha, chladnička a sociálne zariadenie. Väčšina izieb má balkón, a wi-fi pripojenie. Prístup na internet je aj v priestoroch recepcie.

Hosťom slúži jedáleň s kapacitou 100 miest, kaviareň (40 miest) a nový denný bar v priestoroch recepcie s kapacitou 35 miest, ktorý je prepojený s terasou na slnenie. V letnom období hostia využívajú aj záhradnú terasu, kde sa organizujú grilovačky a tanečné večery. Raňajky sú podávané formou bufetu, obedy a večere s možnosťou výberu jedál. Hotel poskytuje plnú penziu, alebo polpenziu podľa požiadaviek zákazníkov.

SLUŽBY A VOĽNÝ ČAS

Okrem rehabilitačných priestorov sa v hoteli Prameň nachádza krytý bazén (14 x 6 m) s protiprúdom, masážnymi tryskami a chrličom. Teplota vody je 29°C. Súčasťou bazénu je vírivá vaňa s hydromasážou a perličkou s teplotou vody 35°C. Počas prevádzkových hodín má každý ubytovaný hosť neobmedzený voľný vstup do bazéna a vírivky.

K dispozícií sú aj 2 sauny – parná a suchá. Poplatok je 7,-€ na osobu.

V letných mesiacoch sa využíva terasa na slnenie, ktorá má výhľad do krásnej kvetinovej záhrady.

Všetky liečebné procedúry sú poskytované priamo v objekte hotela v novovybudovanom Relax centre. Procedúry vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál pod vedením skúsenej a uznávanej odborníčky v odbore fyziatrie a balneoterapie MUDr. Anny Bachratej.

Hosťom je poskytovaná komplexná rehabilitačná liečba chorôb pohybového aparátu, ako sú ochorenia chrbtice, kĺbov, svalov a šliach, včítane pourazových a pooperačných stavov.

Program procedúr je stanovený vždy individuálne pre každého klienta podľa jeho zdravotného stavu na základe odborného lekárskeho vyšetrenia a prebieha pod dozorom lekára a erudovaných zdravotníckych pracovníkov. (viac informácií na webstránke).

Hostia môžu priamo v hoteli využívať aj kadernícke služby a fitness. Relaxovať sa dá aj v príjemnej zimnej záhrade hotela. K dispozícií sú tiež bicykle na cykloturistiku. Hotel ponúka platené strážené parkovisko za poplatok 3,- € na vozidlo a deň.

bottom of page