top of page

PENZIÓN EVA

Ponúkame vám ubytovanie v ubytovacom zariadení v štýle rodinného penziónu v tichom, príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Dudince s možnosťou podávania raňajok, občerstvenia a základných služieb. Penzión sa nachádza v blízkosti kúpaliska Dudinka a liečebných domov. Vhodné ubytovanie a prostredie pre širokú klientelu, starších a rodiny s deťmi.

Penzión ma 5 izieb, každá má vlastné soc. zariadenie, z toho sú dve dvojlôžkové a tri trojlôžkové izby. Dve izby majú balkóny a dve izby majú perličkovú vaňu. Všetky izby majú možnosť prístelky, príp. na požiadanie je možné zvýšiť ubytovaciu kapacitu izby. Možnosť krátkodobého ubytovania i jednej osoby napr. na jeden deň, kde účtujeme príplatok dohodou.

Raňajky, polpenzia (dohodou pri turnusoch), možnosť stravovania – obedy, večera v blízkej reštaurácii U Sv. Petra (100 m).

Od 06:00 do 22:00 hod. (nonstop tel. kontakt). Možnosť parkovania v objekte a v areáli penziónu. Penzión poskytuje WiFi pripojenie, možnosť posedenia na terase, záhradný prístrešok – grilovanie, malé detské ihrisko, zapožičanie bicyklov.

ADRESA
A. Kmeťa 358, 962 71 Dudince

TELEFÓN
+421 907 834 179

WEB
www.penzionevadudince.sk

EMAIL
penzionevadudince@gmail.com

bottom of page