top of page

KÚPELE DIAMANT

Kúpeľná liečebňa Diamant*** patrí k najmladším kúpeľným zariadeniam nie len na Slovensku, ale aj v Dudinciach. Nachádza sa v regióne Hont, ktorý upúta svojimi prírodnými scenériami, malebnými vinicami a najmä svojou bohatou tradíciou. Jedinečnosť hontianskej tradície sa obyvatelia snažia zachovať pre ďalšie generácie a prezentovať návštevníkom regiónu (Hontianska paráda, Hontianske dni, Hontfest).

Kúpeľná liečebňa Diamant*** ponúka „pod jednou strechou“ viac než 80 druhov liečebných procedúr zameraných na pohybový, srdcovo-cievny, neurologický aparát, profesionálny stres, psychosomatické stavy vyčerpania, manažérske choroby. Disponuje vysokokvalifikovaným lekárskym tímom (s dlhoročnou skúsenosťou a s  vynikajúcimi liečebnými výsledkami), ktorého prioritou je individuálny prístup ku každému pacientovi. Liečebňa sa svojim tichým prostredím stáva dokonalým miestom pre relax.

Špecifickým poslaním Kúpeľnej liečebne Diamant *** je liečba domácich a zahraničných hostí. Zameriava sa na ústavnú a ambulantnú kúpeľnú zdravotnú starostlivosť. KL Diamant*** Vám ponúka liečebné pobyty (pobyt Klasik, Relax Vital kúpeľný pobyt typu A, kúpeľný pobyt typu B), víkendový pobyt, beauty pobyt, rekondičné pobyty a ambulantnú liečbu.

Chcete načerpať nové sily alebo zlepšiť svoj zdravotný stav? Navštívte Kúpele Diamant Dudince a všetko dostanete ako na dlani pod jednou strechou.

UBYTOVANIE A STRAVA

KL Diamant*** poskytuje ubytovanie v priestranných a nadštandardne vybavených jedno/dvojlôžkových izbách, v apartmánoch (klasických a prezidentských) s príslušenstvom. Z vybraných izieb sa naskytá výhľad na bazén alebo do záhrady. Izby sú vybavené TV/SAT, rádiom, telefónom, chladničkou, wifi, niektoré izby sú s klimatizáciou. Nechýba ani súkromná kúpeľňa, kde sú pre vaše pohodlie pripravené aj župany a papuče. Prednosťou liečebne je bezbariérový prístup, moderné prístrojové vybavenie a rehabilitačný bazén (vnútorný – 16x8m /vonkajší – 25x12m ).

DEPANDANS ACHÁT**
Depandans Achát** ponúka ubytovanie v 24 dvojlôžkových izbách s príslušenstvom (sprcha, príp. vaňa, chladnička, telefón, rádio, wifi, niektoré izby s balkónom). Nachádza sa 350 metrov od KL Diamant***.

STRAVOVANIE
KL Diamant *** poskytuje stravovanie svojim kúpeľným hosťom v dvoch jedálňach s obsluhou (plná penzia, výber z 5 druhov jedál – servírované menu, švédske stoly). Stravovanie je metodicky riadené odborným asistentom výživy. Okrem základnej racionálnej stravy zabezpečuje aj žlčníkovú, redukčnú, diabetickú a bezlepkovú diétu. Preferuje tradičnú kuchyňu, ktorá je v 80% vhodná pre celiatikov.

NÁZOV ORGANIZÁCIE
Slovthermae, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

ADRESA
Kúpeľná 107, 962 71 Dudince

TELEFÓN
+421 45 5502 111

FAX
+421 45 5583 418

WEB
www.kupelediamant.sk

EMAIL
diamant@diamant.sk

SLUŽBY A VOĽNÝ ČAS

KL Diamant Dudince*** sa snaží čo najatraktívnejšie vyplniť voľný čas svojim klientom. V letnej sezóne zabezpečuje pestrú paletu animačných činností (športové aktivity a súťaže, tematické tanečné večery, hodina tanca, retro kinopremietanie) a kultúrnych podujatí.

bottom of page