ADRESA
Kúpeľná 101, 962 71 Dudince

TELEFÓN
+421 45 5583 132

WEB
www.floradudince.sk

EMAIL
recepcia@floradudince.sk

HOTEL FLÓRA

Hotel Flóra Dudince je rodinného typu s dlhoročnou tradíciou. Nachádza sa v tichej časti kúpeľného mesta Dudince. Realizujeme rôzne typy pobytov ako napr. víkendové, relaxačné, rekondičné, seniorské a tiež liečebno-rehabilitačné. Sme vhodný komplex na firemné akcie, či už školenia, eventy alebo teambuldingy a rodinné oslavy.

UBYTOVANIE A STRAVA

Ubytovanie je v jedno a dvojposteľových izbách s kúpeľňou /sprchové kúty/, balkónom, TV a telefónom. Stravovanie zabezpečujeme v hotelovej jedálni – raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obedy a večere výberom z 3 menu + pestrý šalátový bufet.

SLUŽBY A VOĽNÝ ČAS

Pre všetkých hostí je k dispozícii /v cene pobytu/ plavecký bazén + sedací bazén

s 34 – 35 °C teplou vodou a v letných mesiacoch slnečnou terasou. Rovnako možno využívať saunu, whirpool, masážne lôžko Ceragem, morský kúpeľ alebo rôzne masáže /klasická, medová, aromaterapia a i./. Liečebno-rehabilitačné pobyty sú podávané priamo v hoteli pod dohľadom špecializovaného lekára a odborného zdravotníckeho personálu. V hoteli máme aj hotelový bar zariadený v retro štýle, v ktorom každý piatok alebo v sobotu organizujeme tanečnú zábavu so živou hudbou. V letných mesiacoch a v prípade priaznivého počasia bývajú tieto zábavy na terase pred hotelovým barom spojené s grilovačkou.

Na našej stránke www.floradudince.sk v sekcii Cenníky nájdete aktuálny cenník ubytovania, špecializovaných pobytov, masáží a služieb.

Dudince-Flóra-1
press to zoom
Dudince-Flóra-2-uai-1440x960
press to zoom
Dudince-Flóra-3-uai-1440x720
press to zoom
Dudince-Flóra-4
press to zoom
Dudince-Flóra-5
press to zoom
Dudince-Flóra-6-uai-1440x964
press to zoom
Dudince-Flóra-7-uai-1440x720
press to zoom
Dudince-Flóra-8-uai-1440x964
press to zoom
1/1