top of page

st 10. 5.

|

Súdovce

TOURBUS!!! OLEJ HONT A LIŠOV MÚZEUM

Rodinná manufaktúra, ktorá spája chuť regiónu do jedinečných produktov a unikátne múzeum na Slovensku v obci Lišov Výlet sa organizuje každú stredu! Je nutné sa nahlásiť minimálne deň vopred v budove TIC Dudince!

TOURBUS!!! OLEJ HONT A LIŠOV MÚZEUM
TOURBUS!!! OLEJ HONT A LIŠOV MÚZEUM

Čas a miesto

10. 5. 2023, 15:15 – 17:45

Súdovce, Súdovce 44, 962 71 Súdovce, Slovensko

O podujatí

Navštívte jedinečné miesto, kde sa lisujú extra panenské slovenské oleje tej najvyššej kvality a zároveň unikátnu výstavu masiek v obci Lišov.

Malá obec Lišov Vás prekvapí zaujímavou  zbierkou masiek z celého sveta, spolu s tradične zariadenou Lišovskou izbou a keltským obydlím.

Prezentáciu toho najlepšieho z regiónu v skvelých chutiach za studena lisovaných olejov Vám  ponúknu majitelia Matthias a Vierka priamo vo svojej malej manufaktúre, zasvätia Vás do tajov výroby svojich produktov a tiež do príbehu vzniku firmy. Okrem toho Vám majitelia ponúknu praktické tipy a rady na využitie olejov a ostatných produktov v domácnosti. Súčasťou prezentácie je aj ochutnávka  10 druhov výrobkov  lisovne.

Je nutné sa nahlásiť minimálne deň vopred telefonicky na čísle+421 917 810 274 alebo osobne v budove Turistického informačného centra Dudince.

Zvýhodnená cena výletu: 7 € (doprava, vstup do múzea a ochutnávka olejov )

Minimálny počet prihlásených: 4 osoby

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy  SR!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page