facebook

Hotel Minerál

Popis zariadenia:

Hotel Minerál**** sa nachádza v centre kúpeľného mesta Dudince. Ponúka ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. K štandardnému vybaveniu izieb patrí klimatizácia, televízor so satelitným príjmom, PAY TV, telefón, bezplatné pripojenie na internet a uzamykací kartový systém. K dispozícii sú tri exkluzívne apartmány s nadštandardným vybavením.

Hotel ponúka kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál a nápojov, pestrá vínna karta, príjemné prostredie a ústretový personál. Taktiež má k dispozícii kongresovú a rokovaciu miestnosť na realizáciu seminárov, školení a konferencií.

K oddychu a načerpaniu síl slúži Wellness centrum ( vírivá vaňa, suchá sauna, parná sauna, ľadové vedro, sprcha s tropickou búrkou).

Názov organizácie: Minerál Dudince (prevádzkovateľ: HVT, s.r.o.)
Adresa: Okružná 124, 962 71 Dudince
Telefón: +421 45 550 6001
Web: www.hotelmineral.sk
E-mail: rezervacie@hotelmineral.sk

Cenník ubytovania a stravovania v Hoteli Minerál

                         Ubytovanie
1-lôžková izba - 1 osoba/ noc 55 EUR
2-lôžková izba - 2 osoby/ noc 78 EUR
apartmán/ noc 119 EUR
residence apartmán/ noc (v cene súkromné wellness)  199 EUR
príplatok za prístelku osoba/ noc 19 EUR
príplatok za izbu s balkónom/ noc 6 EUR
príplatok za neskorý check-out/ osoba 19 EUR

Stravovanie
polpenzia 18 EUR
plná penzia 27 EUR
raňajky 9 EUR
raňajky na izbu 16 EUR

Dieťa od 0 r. do 3,99 r. zdarma (bez nároku na vlastnú porciu a samostatné lôžko, detská postieľka zdarma). Pre dieťa od 4 do 12 r. na pevnom lôžku zľava 50% z hotelového cenníka za ubytovanie a 50% zľava na stravu. Cena za residence apartmán zahŕňa vstup do súkromného wellness patriaceho k apartmánu. V cene nie je zahrnutá daň za ubytovanie 1,- EUR/ osoba/ noc.

Ceny sú uvedené v EUR vrátane 20% DPH.

Platnosť cenníka od 1.januára 2015.

Zmena cien vyhradená.

Viac informácií TU!

Voľný čas:

Wellness,

V prípade voľného času majú návštevníci možnosť navštíviť okolité mestá a kultúrne pamiatky.

Banská Štiavnica (vzdialenosť 35 km)
Banská Štiavnica leží v strede Štiavnických vrchov, ktoré patria do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Medzi dominanty Banskej Štiavnice patria Starý a Nový zámok, Klopačka, Kostol sv. Kataríny, Radnica, Námestie sv. Trojice či Kalvária.

Sv. Anton ( vzdialenosť 30 km)
Nachádza sa tu barokovo-klasicistický kaštieľ, ktorý slúži ako múzeum od roku 1962. Celý areál kaštieľa vo Svätom Antone bol vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku v roku 1985 vďaka svojej rôznorodosti zbierok.

Sebechleby ( vzdialenosť 24 km)
Sebechleby sú rázovitou vinohradníckou obcou, ktorá sa nachádza na úpätí Štiavnických vrchov. Súčasťou sú osady Stará a Mladá Hora. Stará Hora je zapísaná do zoznamu Pamiatkových rezervácií ľudovej architektúry na Slovensku. K jej hlavným pozoruhodnostiam patria vínne pivnice kopané ručne do tufového podložia.

Hrušov (vzdialenosť 33 km)
Nachádza sa na juhu Krupinskej planiny v okrese Veľký Krtíš. Pre obec sú typické laznícke usadlosti, ako aj tufopieskové pivnice. V Hrušove sa každoročne v auguste koná obľúbené dvojdňové podujatie Hontianska paráda.

Brhlovce (vzdialenosť 15 km)
Obec je známa svojimi skalnými obydliami. Sopečný tuf umožnil obyvateľom Brhloviec vysekať si do mäkkej skaly svoje nielen hospodárske ale aj obytné priestory. Skalné obydlia sú jednou z 11 rezervácií ľudovej architektúry na Slovensku.

Zvolen(vzdialenosť 40 km)
Mesto Zvolen leží v oblasti stredného Pohronia na sútoku riek Hron a Slatina. Milovníci histórie môžu navštíviť Pustý hrad a Zvolenský zámok. Pustý hrad rok čo rok odhaľuje viac zo svojej bohatej histórie a je to najväčší hrad v Európe s rozlohou 7,6 ha.

Ostrihom (vzdialenosť 50 km)
Je to jedno z najkrajších maďarských miest, ktoré leží na brehu Dunaja. So slovenským mestom Štúrovo ho spája obnovený most Márie Valérie. Dominantou mesta je klasická bazilika postavená v 19. storočí.

Jedinečnosť v rámci Dudiniec:  

Najnovší a technologicky najvyspelejší hotel v meste Dudince po komplexnej rekonštrukcii v roku 2010
Klimatizované izby
Moderná gastronómia a catering
Nočný bar
Ideálne riešenie pre business klientelu (organizovanie rokovaní, kongresov, školení, kultúrnych a spoločenských podujatí)

Komentáre

Podujatia na Apríl 2018

PoUtStŠtPiSoNe
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Viac informácií

Rezervujte si ubytovanie